Mierové námestie 8, Trenčín

Mierové námestie 8, Trenčín
ANDREA MARTINY collection Vstupná hala Schodisko ČAJOVŇA POD HRADOM ALECHANDRO - kozmetický salón Terasa Reštaurácie Reštaurácia s Terasou

ANDREA MARTINY collection

Spoločnosť vznikla v roku 1997 v meste módy, Trenčíne. Mladí nadšení ľudia dokázali vybudovať z malej obchodnej firmy prosperujúcu spoločnosť AST Design s vlastným technologickým zabezpečením a výrobnými prostriedkami. V súčasnosti sa špecializuje na navrhovanie všetkých druhov ťažkej a ľahkej konfekcie.

S rastom výrobných kapacít sa AST Design vyprofiloval na dve hlavné divízie - divízia dámskej konfekcie a divízia výroby pracovných odevov.

Svoje výrobky – dámsku konfekciu, distribuuje a predáva pod vlastnou značkou ANDREA MARTINY®.

Návrhári spoločnosti AST Design vychádzajú pri svojej tvorbe z filozofie značky ANDREA MARTINY® – každý model musí upútať pozornosť, ale nie sám na seba, ale v prvom rade na krásu ženy. Aj vďaka tomuto prístupu sa značka ANDREA MARTINY® stala pre mnohé ženy symbolom vlastného životného štýlu.

Vstupná hala

Schodisko

ČAJOVŇA POD HRADOM

Čaj je nápoj, ktorý nás sprevádza každodenným životom a veľkej časti ľudí sa možno zdá všedný a obyčajný. Svoju úlohu v tomto smere hrá aj to, že veľa z nich ochutnalo iba málo druhov čaju, väčšinou čierneho a sáčkovaného. Často potrebujú iba zapiť jedlo, a pretože káva sa vo väčšom množstve pokladá za škodlivú, zdá sa im čaj ako vhodnejší.

Predstavte si, že sedíte v prítmí čajovne nad šálkou dobrého čaju. Okolo vás je atmosféra kľudu a mieru, cítite sa uvoľnení. Znie tlmená hudba a vy ste vzdialení od svojich starostí a problémov. Čaj vám pomáha vnímať samých seba, uvoľniť sa a odpočinúť si.

ALECHANDRO - kozmetický salón

0911 584 837

PO-PI:
9:30 – 18:00

Terasa Reštaurácie

Reštaurácia s Terasou